پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
تبلیغات
.
بروزباش
هرآنچه که شمادوست دارین دربروزباش
بروزباش
www.malasfarham.loxblog.com
بروزباش
لطــــــفا از دیگرصــــفحــــات و مــــطالـــب وب نــیز دیــدن فرمایید

https://telegram.me/taramod

https://telegram.me/taramod

https://www.instagram.com/zibayi_taramod

https://www.instagram.com/zibayi_taramod

کـانـال ایستگاه تغیـــــیر بـاورهـــا راهــــــــــی بســـوی موفقیـــت
تکیه گاه
نوشته شده در 17 مرداد 1393
بازدید : 9803
نویسنده : فرهام

هرقدر هم که ضعیف باشی

گاهی می توانی

تکیه گاه کسی باشی...

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمصبور و سپاسگزار
نوشته شده در 17 مرداد 1393
بازدید : 9721
نویسنده : فرهام

امیرالمومنین علیه السّلام

·٠•♥·٠• ♥•٠•♥•٠·♥•٠·
کُنْ فِى السَّرَّاءِ، عَبْدا شَکُورا وَ فِى الضَّرّاءِ، عَبْدا صَبُورا.
در روزهاى آسایش، بنده ای سپاسگزار باش
 
و در روزهاى گرفتارى و سختى، بنده ای صبور.
غررالحکم / حدیث 7148
منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمزندگی زیباست
نوشته شده در 17 مرداد 1393
بازدید : 9730
نویسنده : فرهام

هر کجا هستم باشم

آسمان مال من است

پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است

آری آری زندگی زیباست

زندگی آتشگهی دیرنده پابرجاست

گر بیافروزیش، رقص شعله اش از هر کران پیداست

ورنه خاموش است

و خاموشی گناه ماست!

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمصلوات
نوشته شده در 17 مرداد 1393
بازدید : 9782
نویسنده : فرهام

حق داده به ما وعده ی خیر و حسنات
هم وعده ی جنّات سراسر نعمات
خواهی که شود نصیب تو این برکات
بر خاتم انبیا محمّد صلوات
 

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستماگر مدیر عامل بودید (طنز)
نوشته شده در 17 مرداد 1393
بازدید : 9923
نویسنده : فرهام

معلم سر کلاس به دانش آموزانش گفت :

با موضوع « اگر مدیر عامل بودید چه می کردید؟» یک انشاء بنویسید.

همه تند تند و با هیجان شروع کردند به نوشتن، جز یک نفر.

معلم از او پرسید: تو چرا چیزی نمی نویسی؟

بچه گفت: منتظرم تا منشی ام بیاید !!

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمپیام مهر و مهربانی !
نوشته شده در 17 مرداد 1393
بازدید : 9688
نویسنده : فرهام

Summer Flower Backgrounds

بیائید دلها را از پیله ی قهرش بیرون کشیم،

بیائید واژه ها را از خواب فراموشی بیدار کنیم،

بیائید دسته گلی از یاس و باران برای هم فراهم کنیم،

بیائید نقش لبخند را بر چهره ی زیبایمان ماندگار سازیم،

تا بتوانیم برای یکدیگر پیام شادی باشیم؛

پیام مهر و مهربانی !

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمشکافته شدن آسمان
نوشته شده در 17 مرداد 1393
بازدید : 9796
نویسنده : فرهام

دانشمندان می گویند که هستی به شکل شگفت آوری گسترده می شود و به درجه ای از گستردگی خواهد رسید که سوراخ ها و شکاف های بزرگی در آن ایجاد می شود که توازن و تعادل کیهانی را بر هم می زند و در نتیجه چیزی شبیه انهدام کیهانی رخ می دهد. قرآن از این حقیقت سخن گفته و خبر داده است که آسمان شکافته خواهد شد. خداوند تعالی می فرماید: إِذَا السَّمَاءُ انْفَطَرَتْ. هنگامی که آسمان بشکافد.«سوره الانفطار: آیه 1»

 در واقع اعجاز قرآنی در این آیه آشکار می شود. قرآن اظهار می کند که کیهان تا ابد نخواهد پایید، بلکه تکه تکه خواهد شد و از بین خواهد رفت و دانشمندان درستی این حقیقت کیهانی را تایید می کنند. سبحان الله ! سؤال این است: چه کسی نبی اکرم (ص) را از این حقیقت آگاه کرده است؟

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 6 تا 10
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9817
نویسنده : فرهام

به نام خدای بخشنده و مهربان


اى کسانى که ایمان آورده اید ، چون خواستید به نماز ایستید ، صورت و دست هایتان تا آرنج ها را بشویید و بخشى از سر و نیز پاهاى خود تا دو برآمدگى آنها را مسح کنید . این در صورتى است که جنب نباشید ، امّا اگر جنب بودید باید براى نماز غسل کنید . و اگر بیمار یا در سفر بودید ، یا یکى از شما از قضاى حاجت آمده یا با زنان همبستر شده اید و آبى نیافتید که با آن وضو بگیرید یا غسل کنید ، آهنگ زمینى کنید که از طبیعت اصلى اش خارج نشده است ، پس بخشى از صورت و دست هاى خود را با آن مسح نمایید . خدا نمى خواهد با مقرر کردن وضو و غسل یا تیمم شما را در تنگنا قرار دهد ، بلکه مى خواهد شما را پاک گرداند و با آیینى که فروفرستاده است نعمتش را بر شما تمام گرداند ، باشد که سپاسگزارى کنید . ( 6 )

و نعمت خدا را که بر شما ارزانى داشته و نیز پیمانش که شما را بدان متعهد ساخته آن گاه که گفتید : شنیدیم و اطاعت کردیم ، به یاد داشته باشید و از خدا پروا کنید که خدا به راز سینه ها داناست . ( 7 )


اى کسانى که ایمان آورده اید ، براى خدا به جدّ برپا باشید و به عدل و داد گواهى دهید ، و مبادا دشمنى شما با قومى وادارتان کند که به عدالت رفتار نکنید ; به عدالت رفتار کنید که آن به تقوا نزدیک تر است ، و از خدا پروا بدارید که خدا به آنچه مى کنید آگاه است . ( 8 )


خدا به کسانى که ایمان آورده و کارهاى شایسته کرده اند وعده داده است ; براى آنان آمرزش و پاداشى بزرگ خواهد بود . ( 9 )


و کسانى که کفر ورزیده و آیات ما را دروغ شمرده اند همدم دوزخ خواهند بود . ( 10 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 11 تا 15
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9908
نویسنده : فرهام

به نام خدای بخشنده و مهربان


اى کسانى که ایمان آورده اید ، نعمت خدا را بر خود ، به یاد آورید آن گاه که گروهى آهنگ آن کردند که به سوى شما دست دراز کنند و شما و آیینتان را نابود سازند ، پس خداوند دستشان را از شما بازداشت . و از خدا پروا کنید و پیمان هاى او را نشکنید ، و مؤمنان باید در امر دین و دنیاى خود تنها بر خدا توکل کنند ( امور خود را در تکوین و تشریع به او وانهند ) . ( 11 )


و از سرگذشت بنى اسرائیل عبرت گیرید ، زیرا خداوند از آنان پیمان گرفت که بر آیین الهى پایدار باشند ، ما از میان آنان دوازده مهتر را که امر دین و دنیاى ایشان را تدبیر کنند برانگیختیم ، و خدا گفت : من با شمایم ، اگر نماز برپا دارید و زکات بدهید و به پیامبران من ایمان بیاورید و آنان را بزرگ دارید و یارى کنید و به خدا وامى نیکو دهید ( در راه خدا انفاق کنید ) قطعاً گناهانتان را از شما مى زدایم و شما را به بوستان هایى با درختانى انبوه که از زیر آنها جوى ها روان است درمى آورم . پس هر کس از شما بعد از این کافر شود ، به یقین راه راست را گم کرده است . ( 12 )


پس به سبب این که پیمانشان را شکستند لعنتشان کردیم و دل هایشان را سخت و حق ناپذیر گردانیدیم ، تا آن جا که سخنان خدا را با تفسیرهاى نادرست و دگرگون ساختن آنها تحریف کردند و بخشى از باورهاى دینى را که بدان یادآورى شده بودند به فراموشى سپردند ; و تو اى پیامبر همواره بر گروهى خیانتکار از آنان آگاه مى شوى ، مگر اندکى از آنان که اهل خیانت نیستند . پس از آنان درگذر و چشم پوشى کن که خداوند نیکوکاران را دوست مى دارد . ( 13 )


و از کسانى که گفتند : ما مسیحى هستیم . پیمان گرفتیم که به پیامبران ایمان بیاورند و آنان را یارى کنند و احکام و معارف کتاب آسمانى را پاس دارند ، ولى بخشى از آنچه را که به آنان یادآورى کرده بودند به فراموشى سپردند ; ازاین رو تا روز رستاخیز عداوت و دشمنى با یکدیگر را ملازم آنان ساختیم ، و به زودى خدا آنان را به حقیقت آنچه مى کردند آگاه خواهد ساخت . ( 14 )

 
اى اهل کتاب ، فرستاده ما به سوى شما آمده است . او بسیارى از حقایق کتاب آسمانى را که شما پنهان مى کردید برایتان بیان مى کند و از آشکار ساختن بسیارى از آنها صرف نظر مى کند . قطعاً از جانب خدا نورى ( پیامبر ) و کتابى ( قرآن ) روشن و روشنگر به سوى شما آمده است . ( 15 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 16 تا 20
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9700
نویسنده : فرهام

به نام  خدای  بخشنده و مهربانخداوند به وسیله آن ، کسانى را که خشنودى او را دنبال مى کنند به راه هاى سلامت که تأمین کننده نیکبختى آنهاست رهنمون مى شود ، و آنان را در پرتو علم خود از تاریکى ها بیرون مى آورد و به سوى روشنایى مى برد و به راهى راست هدایتشان مى کند . ( 16 )


قطعاً کسانى که گفتند : خداوند همان مسیح پسر مریم است ، کافر شدند . به آنان بگو : اگر خدا بخواهد مسیح پسر مریم و مادرش و همه کسانى را که در روى زمینند یکسره نابود کند ، چه کسى در برابر خدا ، مالک و صاحب اختیار چیزى است که بتواند با آن بر اراده خدا حاکم شود ؟ و حال آن که فرمانروایى آسمان ها و زمین و آنچه میان آن دو است از آنِ خداست ، چرا که آنچه بخواهد مى آفریند ، و خدا بر هر کارى تواناست . ( 17 )


و یهودیان و مسیحیان گفتند : ما پسران خدا و دوستان اوییم . بگو : پس چرا شما را به سبب گناهانتان عذاب مى کند ؟ شما نزد خدا امتیازى ندارید بلکه مانند دیگران در زمره کسانى هستید که او آفریده است . هر که را بخواهد مى آمرزد و هر که را بخواهد عذاب مى کند ، و هیچ چیز و هیچ کس نمى تواند مانع او باشد ، زیرا فرمانروایى آسمان ها و زمین و آنچه میان آن دو است از آنِ خداست و بازگشت همگان فقط به سوى اوست . ( 18 )


اى اهل کتاب ، فرستاده ما محمد پس از مدتى که پیامبرى مبعوث نشده بود ، به سوى شما آمد . او آنچه را که در دین خود بدان نیازمندید براى شما بیان مى کند تا اگر گمراه گشتید نگویید : مژده رسان و هشداردهنده اى براى ما نیامد اینک پیامبرى مژده رسان و هشداردهنده به سویتان آمده است ، و خدا بر هر کارى تواناست . ( 19 )


و یاد کن هنگامى را که موسى به قوم خود گفت : اى قوم من ، نعمت هایى را که خدا به شما داده است به یاد آورید ، آن گاه که در میان شما پیامبرانى قرار داد و شما را از تحت سلطه دیگران بیرون آورد و به شما استقلال بخشید و چیزهایى ( نعمت ها و معجزاتى ) به شما داد که به هیچ یک از جهانیان نداده بود . ( 20 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 21 تا 25
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9725
نویسنده : فرهام

به نام خدای بخشنده و مهربان


اى قوم من ، به این سرزمین مقدس که خداوند سکونت در آن را براى شما مقرر کرده است درآیید و در پیکار با دشمنان به عقب بازنگردید و نگریزید که زیانکار باز خواهید گشت . ( 21 )


گفتند : اى موسى ، در آن جا مردمى زورمند و سلطه گر وجود دارند ، و ما هرگز وارد آن جا نمى شویم تا آنها از آن جا خارج شوند ; اگر آنها خارج شدند ما وارد خواهیم شد . ( 22 )


دو مرد از کسانى که از مخالفت با خدا و پیامبرش بیمناک بودند و خدا نعمت ولایت خود را به آن دو ارزانى داشته بود به قوم موسى گفتند : از آن دروازه بر آنان درآیید که اگر از آن جا وارد شوید قطعاً پیروز خواهید شد ، و اگر ایمان دارید فقط بر خدا توکل کنید . ( 23 )


گفتند : اى موسى ، ما تا آنان در آن سرزمین اند هرگز وارد آن جا نمى شویم ، پس تو و پروردگارت بروید و با آنان بجنگید که ما همین جا نشسته ایم . ( 24 )


موسى گفت : پروردگارا ، من براى انجام دادن فرمان تو ، فقط اختیار خودم را دارم و برادرم هارون نیز تنها اختیار خودش را دارد ، پس میان ما و این مردم تمردپیشه داورى کن و ما را در انجام فرمان خود یارى رسان . ( 25 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 26 تا 30
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9769
نویسنده : فرهام

به نام خدای بخشنده و مهربان


خدا فرمود : اینک چنین مقرر کردیم که بنى اسرائیل مدت چهل سال از ورود به آن سرزمین محروم باشند . آنان در طول این مدت بر روى زمین سرگردان خواهند بود ; نه چون شهرنشینان در شهرى استقرار مى یابند و نه چون صحرانشینان در بیابان زندگى مى گذرانند . این کیفر آنان است ، پس بر این تمردپیشگان از این که کیفر الهى را مى چشند اندوه مخور . ( 26 )


اى پیامبر ، براى این یهودیان و مسیحیانى که بر تو رشک مى برند ، داستان واقعى دو پسر آدم ، هابیل و قابیل را نقل کن ، که هر کدام چیزى را براى تقرّب به درگاه خدا تقدیم نمودند ، ولى تنها از یکى از آنها پذیرفته شد و از دیگرى پذیرفته نشد . قابیل که هدیه اش قبول نشد به هابیل گفت : حتماً تو را خواهم کشت . هابیل گفت : خداوند تنها از تقواپیشگان مى پذیرد . ( 27 )


اگر تو دست خود را به سوى من بگشایى تا مرا بکشى ، قطعاً من دست خود را به سوى تو نمى گشایم تا تو را بکشم ، زیرا من از خدا که پروردگار جهانیان است مى ترسم . ( 28 )


من مى خواهم که تو گناه من و گناه خودت را بر دوش گیرى و از همدمان آتش گردى ، و سزاى ستمگران این است . ( 29 )


سرانجام نفْس قابیل در کشتن برادرش رام وى گردید پس ، او را به قتل رسانید و از زیانکاران گردید . ( 30 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 31 تا 35
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9732
نویسنده : فرهام

به نام خدای بخشنده و مهربان


آن گاه خداوند زاغى را برانگیخت که زمین را براى پنهان ساختن چیزى مى کاوید ، تا به قابیل نشان دهد چگونه جسد برادرش را پنهان سازد . قابیل گفت : اى واى ! آیا ناتوان بودم که مانند این زاغ باشم و جسد برادرم را پنهان کنم و مدّت ها سرگردان نباشم ؟ پس چون ناتوانى خویش را دریافت کشتن برادر را به سود خود ندانست و از زمره پشیمانان گردید . ( 31 )بدین سبب که آدمى با انگیزه هاى واهى ( چون حسد و دنیاخواهى ) به قتل دیگران برانگیخته مى شود ، براى بنى اسرائیل که در معرض این خطر بودند بیان کردیم که هر کس فردى را بى آن که مرتکب قتل شده یا در زمین فسادى برانگیخته باشد ، بکشد مانند آن است که همه مردم را کشته است ، و هر کس فردى را زنده بدارد ( از مرگ نجاتش دهد ) مانند آن است که همه مردم را زنده داشته است ، و به راستى پیامبران ما با دلایلى روشن به سویشان آمدند و آنان را از آدم کشى و سایر فسادها برحذر داشتند ولى پس از آن بسیارى از آنان در زمین از حدودى که تعیین شده بود تجاوز کردند . ( 32 )

 
جز این نیست که سزاى آنان که با خدا و پیامبرش مى جنگند و در زمین به فسادگرى مى کوشند این است که کشته شوند یا به صلیب کشیده شوند و یا دست و پایشان برخلاف یکدیگر بریده شود و یا از آن سرزمین ]به نقطه اى دیگر[ تبعید گردند . این کیفر ، رسوایى آنان در دنیاست و براى آنان در آخرت عذابى بزرگ خواهد بود . ( 33 )

مگر کسانى که پیش از این که بر ایشان دست یابید توبه کرده باشند ، که نباید بر آنان حد جارى کنید ، زیرا باید بدانید که خداوند آمرزنده و مهربان است .
( 34 )

 
اى کسانى که ایمان آورده اید ، از خدا پروا نمایید و با اطاعت از او در پى برقرارى پیوند با او باشید و در راه او جهاد کنید ، باشد که نیکبخت شوید . ( 35 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 36 تا 40
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9773
نویسنده : فرهام

به نام خدای بخشاینده و رحم کننده


زیرا کسانى که کفر ورزیده اند ( تقوا پیشه ننمودند ، به درگاه او تقرب نجستند و در راه او جهاد نکردند ) ، اگر همه آنچه را که در زمین است داشته باشند و مانند آن نیز با آن در اختیارشان باشد تا عذاب روز قیامت را به وسیله آن باز خرند ، از آنان پذیرفته نمى شود و براى آنان عذابى دردناک خواهد بود . ( 36 )


مى خواهند از آتش دوزخ بیرون آیند ، در حالى که از آن بیرون آمدنى نیستند و براى آنان عذابى پایدار است . ( 37 )


امّا مرد و زن دزد را باید دستشان را ببرید که این سزایى است در برابر کارى که کرده اند و کیفرى بازدارنده از جانب خداست ، و خداوند شکست ناپذیر و حکیم است . ( 38 )


پس هر که بعد از ستم خود توبه کند و شایسته شود ، خداوند با رحمت خود به او باز مى گردد و توبه اش را مى پذیرد ، چرا که خداوند آمرزنده و مهربان است . ( 39 )


آیا ندانسته اى که پادشاهى آسمان ها و زمین از آن خداست ، هر که را بخواهد کیفر مى دهد و هر که را بخواهد مى آمرزد ؟ پس حق اوست که ستمگران را عذاب کند و از توبه کنندگان درگذرد ، و خدا بر هر کارى تواناست ، ( 40 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 41 تا 45
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9701
نویسنده : فرهام

به نام خدای بخشنده و مهربان


اى پیامبر ، مبادا کسانى که در کفر شتاب مىورزند تو را اندوهگین کنند ، چه آن منافقانى که به زبان گفتند : ایمان آوردیم ولى دل هایشان ایمان نیاورده است ، و چه آن یهودیانى که نزد تو آمده اند تا برایشان داورى کنى . اینان به دروغ هاى عالمان خود گوش فرامى سپارند با این که مى دانند آنها دروغ مى گویند . اینان فرمانبردار مردمى دیگرند که نزد تو نیامده اند . عالمانشان سخنان خدا را پس از آن که در جایگاهاى خود قرار گرفته است تحریف مى کنند و به پیروانشان که آنان را نزد تو فرستاده اند مى گویند : اگر همین حکم ( حکم تحریف شده ) به شما داده شد آن را بپذیرید و اگر آن به شما داده نشد دورى کنید . خدا مى خواهد آنان را به عذاب گرفتار سازد . و هر کس را که خداوند عذابش را اراده کند تو هرگز از سوى خدا توان آن را ندارى که عذاب را از او بگردانى . اینان کسانى اند که خدا نخواسته است دل هایشان را پاک گرداند . براى آنان در این جهان خوارى و در آخرت عذابى بزرگ خواهد بود . ( 41 )آرى ، یهودیان شنونده دروغ هاى عالمان خویشند و عالمانشان با گرفتن رشوه خورنده مال حرام . پس اى پیامبر ، اگر براى داورى نزد تو آمدند میانشان داورى کن یا از آنان روى برتاب ، و اگر روى برتافتى و میانشان داورى نکردى هرگز اندک زیانى به تو نمى رسانند ، و اگر داورى کردى به عدل و داد میانشان داورى کن که خداوند دادگران را دوست مى دارد . ( 42 )

چگونه یهودیان تو را به داورى فرا مى خوانند در حالى که تورات نزد آنهاست و حکم خدا در آن است ؟ آنان پس از این که حکم الهى را در تورات مى یابند و آن را نمى پسندند از آن روى برمى تابند . در حقیقت آنان به تورات و احکام آن ایمان ندارند .
( 43 )

 
ما تورات را که در آن رهنمود و نورى است فروفرستادیم . پیامبران که تسلیم خدا بودند براساس آن براى یهودیان داورى مى کردند ، و عالمان ربّانى و دانشمندان یهود نیز به سبب این که از آنان خواسته شده بود که نگهبان این کتاب باشند بر طبق آن حکم مى کردند و از کسانى بودند که بر آن و احکام آن گواهى مى دادند . پس اى یهودیان ، در بیان حکم خدا از مردم نترسید و از من بترسید ، و آیات مرا به بهایى اندک مفروشید ، که هر کس بر طبق آنچه خدا فرو فرستاده است حکم نکند آنانند کافران . ( 44 )
و در تورات بر یهودیان مقرّر داشتیم که جان در برابر جان و چشم در برابر چشم و بینى در برابر بینى و گوش در برابر گوش و دندان در برابر دندان قصاص مى شود ، و جراحت ها نیز قصاص دارند . پس اگر کسى از حق قصاص درگذرد و آن را صدقه به شمار آورد باعث آمرزش گناهان او مى شود ، و اگر از حق خود نگذرد و خواهان قصاص باشد ، حاکم باید بر طبق مقررات الهى حکم کند ; و هر کس بر طبق آنچه خدا فرو فرستاده است حکم نکند آنانند ستمکاران . ( 45 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 46 تا 50
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9703
نویسنده : فرهام

به نام خدای بخشنده و مهربان


و عیسى پسر مریم را در پى راه هایى که پیامبران پیشین پیمودند فرستادیم ، در حالى که حقانیت تورات را که پیش از او آمده بود تأیید مى کرد ، و به او انجیل را که در آن رهنمود و نورى بود عطا کردیم ، و انجیل نیز حقانیت تورات را که پیش از آن آمده بود ، تصدیق مى نمود و رهنمود و پندى براى تقواپیشگان بود . ( 46 )

و پیروان اِنجیل باید براساس آنچه خدا در آن فرو فرستاده است حکم کنند . و هر کس به آنچه خدا نازل کرده است حکم نکند آنانند که از راه خدا بیرون رفته اند .
( 47 )

 
اى پیامبر ، و ما این کتاب ( قرآن ) را که سراسر حق است به سوى تو فرو فرستادیم در حالى که حقانیت کتاب هاى آسمانى پیش از خود را تأیید مى کند و بر آنها سیطره و نگهبانى دارد . پس میان همگان به آنچه خدا فرو فرستاده است حکم کن و با رویگردانى از این قرآنِ سراسر حق که به سوى تو آمده است از خواسته هاى نفسانى آنان پیروى مکن . ما براى هر امتى از شما شریعت و راهى روشن مقرّر داشتیم ، و اگر خدا مى خواست همه شما را امتى یگانه قرار مى داد و براى شما یک شریعت مقرّر مى کرد ، اما چنین نخواست ، بلکه براى هر امتى شریعتى قرار داد تا شما را در آنچه عطایتان کرده است بیازماید . پس به سوى نیکى ها سبقت گیرید که بازگشت همه شما به سوى خداست ، آن گاه شما را به آنچه در آن اختلاف مى کردید آگاه مى سازد . ( 48 )
و به تو فرمان دادیم که میان آنان بر طبق آنچه خدا نازل کرده است ، حکم کن و از خواسته هایشان پیروى مکن و از آنان برحذر باش که مبادا تو را بلغزانند و از برخى از آنچه خدا به سوى تو فرو فرستاده است بازگردانند . پس اگر از دعوت تو روى برتافتند بدان که خدا مى خواهد آنان را به سزاى برخى از گناهانشان به گمراهى کشاند ، و بى گمان بسیارى از مردم از راه خدا بیرون مى روند . ( 49 )
پس آیا حکم دوران جاهلیت را مى جویند که احکام الهى را نمى پذیرند ؟ براى مردمى که به آیات خدا یقین دارند حکم چه کسى از حکم خدا نیکوتر است ؟ ( 50 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمسوره المائده آیات 51 تا 55
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9912
نویسنده : فرهام

به نام خدای بخشنده و مهربان


اى کسانى که ایمان آورده اید ، یهودیان و مسیحیان را دوستان خود مگیرید ، زیرا آنان با وجود این که باهم اختلاف دارند در برابر شما با یکدیگر همدل اند ; و هر کس از شما آنان را به دوستى گیرد ، قطعاً در زمره آنان به شمار مى آید و از ستمکاران است ، و خدا مردم ستمکار را هدایت نمى کند . ( 51 )


به همین سبب است که مى بینى آنان که در دل هایشان بیمارى شک و تردید است ، براى طرح دوستى با یهودیان و مسیحیان شتابان به میان آنان مى روند و به دروغ مى گویند : مى ترسیم گزندى به ما برسد و به یارى آنان نیازمند شویم . امید است خداوند براى مؤمنان پیروزى پدید آورد و یا از جانب خود امرى پدیدار سازد ، آن گاه بیماردلانِ سست ایمان از آنچه در دوستى با یهودیان و مسیحیان در دل هایشان نهان مى داشتند پشیمان مى شوند . ( 52 )


و مؤمنان درباره کسانى که با یهودیان و مسیحیان طرح دوستى افکندند خواهند گفت : آیا اینان همان کسانى اند که با سخت ترین سوگندهایشان به خدا قسم خوردند که با شما هستند ؟ کارهایشان تباه شد و زیانکار گشتند . ( 53 )


اى کسانى که ایمان آورده اید ، هر کس از شما از دین خود برگردد و به کفر گراید بداند که دین خدا بى یاور نمى ماند ، زیرا دیرى نمى گذرد که خداوند مردمى را مى آورَد که آنان را دوست مى دارد و آنان نیز او را دوست مى دارند ; در برابر مؤمنان فروتن اند و به آنان مهر مىورزند ولى بر کافران سرافرازند ; در راه خدا پیکار مى کنند و در کارهایشان از سرزنش هیچ سرزنش کننده اى بیم ندارند . این فضل خداست که به هر کس بخواهد عطا مى کند ، و خدا بخششى گسترده و فضلى بى پایان دارد و به کسانى که درخور بخشش اند داناست . ( 54 )


جز این نیست که عهده دار امور شما مؤمنان ، خدا و پیامبر او و کسانى اند که ایمان آورده اند ; همانان که نماز برپا مى دارند و در حال رکوع زکات مى دهند . ( 55 )

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمحیا و عفاف
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9761
نویسنده : فرهام

خواهرم! وقتی مروارید زیبایی هایت را

به صدف حیا و عفاف می سپاری،

خدا، دریا دریا تو را آبی می کند.

آن قدر آب، که آسمان به تو رشک می برد.

بیرقت را به افتخار بر سر کن...

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمهنوز شش ماهه شهید می شود
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9754
نویسنده : فرهام

چراغ های خاموش

گلــدسته های بـــی اذان

هنوز شش ماهه شهید می شود

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمنغمۀ «اَلُقُدسُ لَنا»
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9851
نویسنده : فرهام

وقت است دگر مُشت کنی دست دعا را
فریاد کنی نغمۀ «اَلُقُدسُ لَنا» را

آیینۀ حق شو که ببینند و بمیرند

این لشـگرِ خفّاش‌صفت، نـــور خدا را

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمخشم مانند طوفان است
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9764
نویسنده : فرهام

خشم مانند طوفان است

بعد از مدتی فرو خواهد نشست؛

ولی بدانیم

که حتما شاخه هائی شکسته اند...

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمتوکل
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9761
نویسنده : فرهام

وَ تَوَکَّلْ عَلَى الْحَیِّ الَّذِی لَا یَمُوتُ
وَ سَبِّحْ بِحَمْدِهِ وَکَفَى بِهِ بِذُنُوبِ عِبَادِهِ خَبِیرًا

و توکّل کن بر آن زنده‌ای که هرگز نمی‌میرد؛
و تسبیح و حمد او را بجا آور؛
و همین بس که او از گناهان بندگانش آگاه است!
سوره ی فرقان، آیه 58

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمرَبَّنا
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9769
نویسنده : فرهام

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمشریف ترین دلها
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9784
نویسنده : فرهام

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمتصاویر سه بعدی
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9695
نویسنده : فرهام

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمزندگی پر از زیبایی است
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9784
نویسنده : فرهام

زندگی پــر از زیبایی است...

اگر با قلب و چشم زیبا؛

به آن نگاه کنی !

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمبا تو که باشم
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 92279
نویسنده : فرهام

خدایا ...

با تو که باشم

تمام دورها نــزدیکند

و نا ممکــن ها ممکــن...

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمعقل و قلب
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9898
نویسنده : فرهام

مسیر زندگی یک طناب باریک است که

اگر نتوانیم بین عقل و قلبمان تعادل برقرار کنیم

سقوط حتمی است….!

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمتاریکی
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9730
نویسنده : فرهام

که روزهــا می خــوابیــم...
و شبــهـا بیـــــداریـــم !
شاید...
تــاریـکی شب، بـــرامــون...
قــابــل تحمـّـل تــر از “تـــاریــکی” روزهــامــونــه!

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمخالق عشق
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9785
نویسنده : فرهام

        

باران نماد تمام زیبایی هاست،

و خداوند خالـق عشــق است؛

در فصــل خشکسـالی دلهــا...

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمدیگران را قضاوت نکنیم!
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9754
نویسنده : فرهام

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمفرصت اندیشیدن
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9787
نویسنده : فرهام

 به بچه ها کمی فرصت اندیشیدن بدهیم،

خودشان عاشقانه پرواز خواهند کرد...

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمبعضی‌ حرف ها
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9751
نویسنده : فرهام

آدم حتی اگه

به صد زبان زنده ی دنیا هم مسلط باشه

بعضی حرف ها را

نمی تونه به هیچ زبانی بگه!

بعضی‌ حرف ها هست که

فقط باید با نگاه زد...

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمآن سوی د لتنگی ها
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9866
نویسنده : فرهام

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمالگو های شگفت انگیز اعداد (6)
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9776
نویسنده : فرهام

شگفتی ها و زیبایی های ریاضی  

در دستگاه اعداد، ضرب هایی هست که طبیعت بسیار شگفت انگیزی دارند. برای بیان برخی از این الگوها کلمات زیادی لازم نیست و تنها با نگاه به الگو های داده شده، شگفتی آنها بیننده ی دانا را شگفت زده می کند. نگاهی به الگوی زیر بیاندازید:

شما اگر با استفاده از این الگو ها و نبوغ سرشار خود بتوانید الگوهای جدید با اعداد جدید بسازید. با این کار، خود و دیگران را غرق در لذت خواهید کرد.

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمذهن ما باغچه است
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9797
نویسنده : فرهام

ذهن ما باغچه است
گل در آن باید کاشت
گر نکاری، گلِ من
علف هرز در آن می روید
زحمتِ کاشتنِ یک گل سرخ
کمتر از زحمتِ برداشتنِ هرزگیِ آن علف است...
منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمتکیه گاه
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9758
نویسنده : فرهام

هرقدر هم که ضعیف باشی

گاهی می توانی

تکیه گاه کسی باشی...

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمزندگی زیباست
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9752
نویسنده : فرهام

هر کجا هستم باشم

آسمان مال من است

پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است

آری آری زندگی زیباست

زندگی آتشگهی دیرنده پابرجاست

گر بیافروزیش، رقص شعله اش از هر کران پیداست

ورنه خاموش است

و خاموشی گناه ماست!

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمچراغ محبّت
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9906
نویسنده : فرهام

با چراغ محبّت دلهای تاریک

و نیازمند را روشن سازید...

خداوند پنجره های خوشبختی خود را

در زندگی برای ما گشوده است ؛

فرصت را غنیمت شماریم...

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمدانستنیها (5)
نوشته شده در 16 مرداد 1393
بازدید : 9743
نویسنده : فرهام

* مورچه‌ها هرگز نمی‌خوابند.

* حلزون‌ها می‌توانند تا سه سال بخوابند و در این مدت هیچ غذایی نخورند.

* سگ‌های خال دار بدون خال متولد می‌شوند.

* قلب گنجشک ۱۰۰ بار در دقیقه می تپد .

* ارتفاع برج ایفل در سرما و گرما بر اثر انقباض و انبساط ۱۶ ساتنی متر تغییر می کند .

* یک انسان ۸ ثانیه بعد از قطع گردن هنوز به هوش است.

* یک گاو می‌تواند از پله‌ها بالا برود ولی پایین نمی‌تواند بیاید.

* بچه‌ها بدون کشکک زانو متولد می شوند و کشکک آنها در سن ۲ تا ۶ سالگی ظاهر می‌شود .

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستمبازدید : 9911
نویسنده : فرهام
                    
flipagram یه نرم افزار خوب که جاش واقعا تو اندروید خالی بود با نصب این برنامه از این پس عکس هایی رو که با گوشی میگیرید سعی کنید قشنگ تر و بادقت بیشتری بگیرید چون به کمک این برنامه میتونید عکسهای گرفته شده رو بصورت یه کلیپ یا یه ویدیو دربیاورید تازه اگر اهل ذوق و هنر هم باشید میتوانید با انتخاب یک موسیقی یا یک موزیک زیبا کلیپ یا ویدیو خود را تبدیل به یک اثر خاطره انگیز و ماندگار نمایید تنها اشکال این برنامه این است که برای اندروید 3به بالا ساخته شده و بر روی ورژن های پایین تر از 3 کار نمیکنه، اگر به دریافت این برنامه علاقه مندید میتونید اون رو با حجم 16مگابایت از لینک زیر دریافت ویا دانلود نمایید.
       منبع  :  Artinweb
 
منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,بازدید : 9767
نویسنده : فرهام

               

 اپلیکیشن Budy builder main suit v1. 0

Size :  7.5 mb

Android : 2.1 & up

Category. : photography 

 

از جمله برنامه های fun یا سرگرمی اندروید،  برنامه های ویرایش تصاویر هستند، البته نه هر برنامه ویرایش تصویری بلکه اون دسته از برنامه هایی که از تصاویری خاص مثل تغییر چهره و..  در کار ویرایش تصاویر به جهت جنبه سرگرمی و طنز آن استفاده میکنند ویا انجام میدهن، اندروید این گونه برنامه ها را که کارشان ویرایش تصویر است را در گروه فوتوگرافی دسته بندی نموده، ، معمولا این برنامه ها بخاطر جنبه فان و سرگرم کننده بودن،  طرفداران زیادی دارند

مخصوصا که اگر تصاویر الحاقی برنامه مثل budy builder خاص و جذاب هم باشند یکی از مزیت های این برنامه نسبت به انواع مشابه در تغییر تصاویر هم زمان با عکس گرفتن است یعنی شما هنگام انداختن عکس میتونید تصاویر را عوض کنید و هرکدام که به عکس شما میخورد را انتخاب کنید  اندرویدی های 1. 2 وبالاتر. در صورت تمایل میتوانند این نرم افزار. جذاب و فان را با حجمی در حدود 7.5مگابایت از طریق لینک زیر دریافت کنند

 

منبع : 9apps

 

 

        دانلود برنامه  budy builder برای اندروید

 

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,دریافت بازی جذاب manuganu برای اندروید
نوشته شده در 15 مرداد 1393
بازدید : 9751
نویسنده : فرهام

               

 Manuganu 

اندروید 2.2 و بالاتر
حجم46 مگابایت
 
 مانوگانو یه بازی دوست داشتنی ه که تو پلت فرم کلاسیک ساخته شده و دارای سبک و سیاق بازی هایی نظیر  سوپر ماریو که در ایران به قارچ خور معروف است میباشد اتفاقا این سبک. از بازی های اندروید بر خلاف ظاهرساده ای که داره بسیار پر طرفدار هست با این همه مانوگانو.از کیفیت گرافیکی بسیار بالاتری نسبت به بازیهای مشابه برخورداره همینطور محیط اجرا هم زیباتر و جذابتر ساخته شده ، اگر از دوست داران این سبک بازی ها هستین حتما مانوگانورو.دانلود و اجرا کنید برای دریافت هم میتونید از لینک دانلود زیر استفاده کنید
 

 منبع : android.mob

 

 

        دانلود بازیmanuganu برای اندروید

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,دریافت نرم افزار usb otg checker اندروید
نوشته شده در 15 مرداد 1393
بازدید : 99003
نویسنده : فرهام

                

همه شما با نرم افزار otg یا به اصطلاح خودمان برنامه فلش خوان آشنایی دارید یا در موردش شنیده اید

نرم افزار  otg یه برنامه سیستمی ه که در بعضی اسمارت فون ها هست و در بعضی نه.  کار این نرم افزار پشتیبانی و خواندن USB فلش توسط. یک کابل حدود  10 سانتی متر ی که به کابل otg یا فلش خوان، معروف ه،حالا ما از کجا بفهمیم که اندروید ما این برنامه را پشتیبانی میکند یا نه،  یا به عبارتی گوشی ما این برنامه را دارد یا نه؟ از آنجایی که هیچ آیکونی هم در کار نیست تا کابل فلش رو نخریم و امتحان نکنیم

نمی فهمیم،  دانستن این موضوع مهمه چون ممکن ه ما هزینه کنیم و بعد گوشی اجرا نکنه،  نرم افزار USB otg checker اینجا به کمک ما میاد و پس از نصب به محض اجرا تنها با یک کلیک به ما میگه که گوشی شما فلش. (USB ) رو اجرا میکنه یا نه،  در واقع این برنامه فقط برای اطلاع از قابلیت گوشی در اجرای نرم افزار otg.هست نه چیز دیگر،  اگر شما هم جزو کسانی هستید که هنوز نمیدانند که گوشی آنها قابلیت اجرای usb را دارد یا نه،  بهتر است قبل از اقدام به خرید کابل و یا حتی خود فلش ، با نصب این برنامه از پشتیبانی و قابلیت اجرای usb در  گوشی خود مطمعن شوید تا کابل و فلش را به اشتباه نخرید برای دریافت این برنامه میتوانید با کلیک روی  لینک زیر آنرا دانلود نمایید

 

 

 

 

  

     دانلود نرم‌افزار usb otg checker برای اندروید

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,بازدید : 9711
نویسنده : فرهام

               

 بازی عالی و فوق العاده : edge of tomorrow 

 قابل اچرا بر روی  : اندروید 4 و وبالاتر

 حجم بازی : 88 مگابایت 

 

این بازی از بازی های  اکشن و جنگی  اندروید ه که با اجرای این بازی شما باید در فضا و زمین با نیروهای شرور. زمینی و فرا زمینی و با اسلحه و مهماتی که در اختیار دارید.بجنگید و اونها رو.شکست بدید در واقع edge of tomorrow نسبت به اکثر بازی های اندرویدی یه بازی متفاوت و جذاب و پر تحرک محسوب میشه از نظر گرافیک و کیفیت محیط بازی هم در این بازی  همانند بیشتر بازی های ساخته شده در یکی دو سال اخیر از فضاهای تخیلی و.کار شده. استفاده شده و.  همچنین با یک گرافیک قابل قبول ارایه شده، پیشنهاد میکنم حتما این بازی رو دریافت و اجرا کنید،در  ضمن امیدوارم از اجرای این بازی لذت ببرید.

 

منبع : apk4fun

 

تصویری از بازی :    

           

 

 

       دانلود بازی edge of t morrow برای اندروید 

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,بازدید : 9778
نویسنده : فرهام
بازی  where is my water 2  در مراحل اولیه بظاهر  ساده و راحت میاد تنها نکته ای که ممکنه از بازی ممکنه شما رو پای بازی نگه داره جذابیت ونشاط  بازی هست ولی درست نیست ، رفته رفته و  مرحله به مرحله کار شما سخت تر خواهد شد بعضی مراحل واقعا پیچیده ست بی دلیل نیست که این بازی جزو بازی های محبوب و معروف اندروید ه، چرا که سادگی و آسانی، سختی و پیچیدگی،  ههیجان و نشاط.همگی در کنار هم یک محیط کاربری ایده‌آل را ساخته که با پرداخت یک گرافیک خوب، شده بازی  محبوبی چون where is my water، برای همین تصمیم گرفتم  سری دوم این بازی پر طرفدار رو براتون معرفی کنم مراحل بازی بمانند سری قبلی کم و بیش به همان شکل هست تغییرات کوچکی هم در ظاهر محیط داده شده. و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه شده که باید اجرا کنید و ببینید کاملا تفاوت را احساس خواهید کرد ،  نحوه بازی رو بطور مختصر برای. کسانی  که شاید بار اول ه که با این بازی آشنا میشن شرح میدم،  شما یک تمساح با مزه و با نمک دارید که عاشق آبتنی وحموم کردنه و شما باید راهی پیدا کنید تا آب لازم رو به او برسانید یعنی باید راهی بیابید تا آب  با رد شدن از موانع  به سمت دوش حموم ی که تمساح بانمک ما در اون به انتظار نشسته بره، علت اینکه میگم تمساح بانمک بخاطر اینه که وقتی شما موفق میشید آب رو به او در حمام برسانید تمساح ( ذوقی ما) ذوق زده شده و اداهای بانمکی از خودش نشون میده  اگر تا به حال موفق به اجرا ی این بازی نشدید پیشنهاد میکنم یک بار هم که شده اون رو تجربه کنید چون مطمئن هستم که از اجرای بازی لذت خواهید برد
در ضمن این بازی که سری جدید و دوم where is my water 2 نام داره رو اندرویدی های 2.3.3 و بالاتر میتونند با حجم 46 مگابایت از لینک زیر دریافت کنند
 
        منبع : Android.mob 
 

             دانلود بازی where is my water2                 

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,بازدید : 9724
نویسنده : فرهام

                   

 

  نام     : kmplayer
 کارایی : پخش مدیا ( رسانه)

 اجرا.   : اندروید 4 و بالاتر
ورژن.  : 1.0.7
سایز.   : 14.95 مگابایت

 

 

همونطور که همه شما میدونید نرم افزار KMPlayer یکی از بهترین برنامه های پخش مدیا یا پخش رسانه در ویندوز هست علت شهرت این نرم افزار هم بخاطر پشتیبانی کردن این برنامه از اکثر فرمتهای رایج هست طوری که میشه گفت تمامی فرمتها رو پشتیبانی یا پخش میکنه حالا سازندگان این برنامه اومدن و نسخه اندرویدی این برنامه رو هم تهیه و روانه بازار کردن اگر علاقه مند به استفاده از این برنامه در اندروید هستید میتونید نسخه 1.0.7 این نرم افزار رو با حجم 14.95 مگابایت برای اندروید 4 وبالاتر از لینک.زیر تهیه،  نصب و استفاده کنید و با عرض معذرت باید بگم فعلا برای اندروید های زیر 4 امکان استفاده از این برنامه وجود نداره هر چند که خودم هنوز معتقدم به اینکه نرم افزار mxplayer هنوز از همه حتی KMPlayer هم سرتر و بهتر ه، 

 

منبع:  Artinweb

 

 

          دانلود نرم افزار KMPlayer برای اندروید

 

 

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,دریافت بازی جدید Temple run2 برای اندروید
نوشته شده در 15 مرداد 1393
بازدید : 9779
نویسنده : فرهام

                        

 تمپل ران یک بازی  معروف و محبوب اندروید ه که بسیار طرفدار داره، شهرت و محبوبیت بازی تمپل ران باعث شد تا از این بازی زیاد ساخته بشه و هر شخص یا کمپانی هم سعی کرد علاوه بر حفظ قالب بازی اون رو در یک محیط متفاوت و جذاب تر بسازه، برای همین ممکن شما در هر سایتی یک تمپل ران متفاوت  با آنچه تا بحال می شناختید ببینید، با وجود این همه ساخته متفاوت از این بازی یه کمپانی معروف اقدام به ساخت سری جدیدی از این بازی با نام temple run2 کرده،  ما هم اون رو برای معرفی به  شما در نظر گرفتیم  امیدوارم از این بازی خوشتون بیاد و از  اون لذت ببرید.برای دانلود و دریافت این بازی هم میتونید از لینک دانلود قرار داده شده در زیر استفاده کنید

 

منبع : android.mob

 

 

       دانلود بازی temple run2 برای اندروید 

 

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,بازدید : 9720
نویسنده : فرهام

                      

Voice unlocker 

    ورژن. 2.0 

سایز: 2.6 مگابایت. 

اندروید لازم.: 2.3.3  و بالاتر 

 

نرم افزار. VOice. Unlocker 

 یه برنامه امنیتی ه جالب برای اندروید ه،  کار این برنامه قفل کردن گوشی ه، پس تو امنیت و حفظ گوشی ننق داره،  واسه همین گفتم برنامه امنیتی ولی جالب بودنش بخاطر اینه که برای قفل کردن گوشی از صدای شما استفاده میکنه

Voice unlocker 

بجای استفاده از پین، پسورد یا پترن از صدای خود برای قفل کردن  و یا باز نمودن گوشی تان استفاده

 

نرم افزار voice unlocker از جمله برنامه های جالب ومفید برای سیستم اندروید است که از  لحاظ دسته بندی اندروید  جزو دسته tools

 ( ابزارها) قرارگرفته،  دسته ابزارها خود شامل بخش های مختلفی ست یکی از زیر مجموعه های. دسته ابزارها(  ابزاررک ها)  هستند که درواقع شاخه کوچکتر ابزار ها هستند تفاوت این دو به میزان کارایی برنامه و حجم آن ها برمیگردد بعنوان مثال یک برنامه ابزار خود از چند ابزار ک برخوردار است ابزارها برنامه هایی هستند که معمولا توانایی چند کار مختلف را. دارا هستند ولی ابزارک ها کوچکتر،  کم حجم تر و در نتیجه در کارایی خود معمولا تک شاخه یا تک کاره هستند مثلا همین ابزارک به شما کمک میکند تا بتوانید  صفحه گوشی خود را قفل و یا باز نمایید البته نه با نوشتن پسورد یا پترن بلکه  تفاوت این برنامه با دیگر برنامه های مشابه در همین مسئله است که به شما این امکان را میدهد که بتوانید از طریق صوت یا صدای خود ،  گوشی خود را بازوبسته نمایید یعنی گوشی را قفل ویا باز نمایید 

در صورت تمایل به دریافت این برنامه  و چنانچه ورژن، اندرویدتان  2.3.3

وبالاتر نیز باشد  میتوانید این ابزارک جالب اندرویدی را با حجم 

2.6مگابایت از لینک زیر دریافت کنید 

 

 

     منبع: 9apps

 

 

            دانلود نرم افزار voice unlocker 

 

منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,دریافت بازی Grand battle برای اندروید
نوشته شده در 15 مرداد 1393
بازدید : 9718
نویسنده : فرهام

                           

 

بازی اکشن و جنگی گراند بتل . شما نظامی موفقی خواهید بود فقط کافیه  اسلحه  مناسب و مهمات کافی برداشته همراه ببرید بعلاوه یک نقشه استراتزیک جنگی خوب طراحی کنید تا با دست پر به جنگ رفته و دشمن رو شکست بدید

 

                    دانلود بازی Grand battle برای اندروید 


منتظرنظرات وپیشنهادات وانتقادات شماهستم

:: موضوعات مرتبط: دانلود نرم افزاروبازی-کامپیوتر-وگوشی»وآموزش , ,